Producent bluzek damskich. Hurtownia bluzek damskich. Sprzedaż hurtowa online i stacjonarnie w CH Ptak

Filtruj

Wyświetlanie 1–9 z 393 wyników

Kobieca moda pozwala na tworzenie dziesiątek różnych stylizacji na każdą okazję. W większości z nich centralną częścią ubioru będą świetnie dobrane bluzki damskie. Musi być odpowiednio skrojona, ale przede wszystkim wygodna. Wybór na rynku jest olbrzymi i wystarczy zerknąć do oferty dowolnej hurtowni odzieży damskiej, żeby się o tym przekonać.

Bluzki damskie – Kroje, fasony i dopasowania

Bluzki damskie to w większości propozycja klasyczne. Symetryczne, z rękawem raczej nieco dłuższym, bez szczególnie bogatego zdobienia. Taki krój jednak dziś kojarzy się przede wszystkim ze stylizacjami do biura. Na co dzień spora część pań szuka w sklepach z odzieżą damską czegoś bardziej fantazyjnego. Bluzek asymetrycznych, szytych z tkanin barwionych żywymi kolorami albo z dodatkowymi haftami, dekorami czy dodatkami. Powoli te bardziej rozbudowane i mniej typowe fasony też wchodzą do użytku w kreacjach biurowych.

Spora część bluzek jest utrzymana w jeszcze luźniejszej stylistyce. Niekiedy bardziej przypominają one nawet t-shirty niż klasyczne bluzki, które raczej były częścią stroju eleganckiego, a nie zupełnie swobodnego. Takie podejście ma jednak liczne zalety. Przede wszystkim daje możliwość tworzenia nowych zestawów odzieży. W połączeniu z innymi ubraniami, które producent odzieży damskiej ma w swojej ofercie. Również budowy takich stylizacji, które pozwolą poczuć się mniej formalnie w pracy albo bardziej elegancko na co dzień. Odejście od nudnej i szablonowej klasyki pozwoliło wielu paniom odświeżyć swój wizerunek. Przekonać się do pewnych rozwiązań, które wcześniej były uznawane za zbyt ekstrawaganckie.

Materiały i jakość wykonania bluzek damskich

Dziś panie, wybierając bluzki, zdecydowanie więcej uwagi niż kiedyś poświęcają jakości. Do niedawna jeszcze liczyła się tylko ogólna estetyka, natomiast dziś każdy producent odzieży damskiej czy jej importer buduje swoje katalogi tak, żeby znalazły się w nich bluzki z odpowiednich materiałów. Co znaczy „odpowiednich”? Można kupić bluzki z włókien naturalnych. Ciepłej bawełny lub wełny (choć ta akurat do szycia bluzek wykorzystywana jest raczej sporadycznie). Można postawić na lekkie, ale nie zawsze dobrze oddychające tkaniny syntetyczne. Można też kupić bluzkę z mieszanki różnych typów włókien, które zapewniają lekkość, przewiewność i jednocześnie zapobiegają rozciąganiu się lub blaknięciu odzieży. Producent bluzek damskich zawsze buduje swoje kolekcje na bazie wielu różnych materiałów, a zmienia się to dodatkowo w zależności od sezonu. Kolekcje zimowe i letnie będą szyte najczęściej z tkanin o różnym składzie i gramaturze.

Importer bluzek damskich dużą uwagę poświęca jakości wykonania. Do niedawna była to kwestia bardzo problematyczna, ale dzięki temu, że niektóre polskie hurtownie odzieży zaczęły stosować bardzo rygorystyczne normy jakościowe. Z półek niemal całkowicie zniknęły bluzki z niestarannie położonymi, rozchodzącymi się lub uwierającymi szwami. To bardzo ważne, ponieważ hurtownie bluzek damskich w dużej mierze kształtują upodobania zakupowe Polek. A tu pójście w stronę rozwiązań lepszych zawsze będzie krokiem godnym pochwały. Nie wspominając już o tym, że – czysto pragmatycznie – lepiej jest przez cały dzień mieć na sobie wygodną bluzkę niż taką, która może i jest ładna, ale fatalnie uszyta nie pozwala o sobie zapomnieć.

Ceny bluzek damskich nadal mają znaczenie

Pomijając sieciówki odzieżowe, ceny bluzek spadły w ostatnich latach dość wyraźnie. Oczywiście – nadal można kupić tanie bluzki damskie z materiałów przeciętnej jakości albo wyraźnie droższe z lepszych tkanin i ładniej uszyte. Zasadniczo jednak polscy producenci bluzek damskich tak ukształtowali swoje priorytety, że pozwoliło to na racjonalną wycenę. Dlaczego to takie ważne? Przede wszystkim dlatego, że jedną bluzką, nawet najpiękniejszą i najlepszą, nie można wzbogacić wszystkich kreacji. Żeby mieć stylizacyjną swobodę, trzeba mieć większy wybór. Dzięki temu, że – podobnie jak producenci – nie próżnują także hurtownie bluzek damskich i importerzy. Wybór jest coraz większy, a to zawsze przyczynia się do obniżenia cen przynajmniej na część produktów.

Sporo tu zmieniło się po stronie importerów bluzek damskich, którzy coraz częściej stają się importerami bezpośrednimi. To oznacza skrócenie łańcucha dostaw, a więc i zmniejszenie marży na wszystkich pośredników. W tym układzie po prostu jest taniej. Druga sprawa to fakt, że hurt bluzek damskich też się rozwinął. Hurtownie sprzedają odzież już nie tylko wielkim odbiorcom, ale też mniejszym sklepom. Co sprawia, że zwiększa się im ilość klientów. Z drugiej strony sprzedawcy bluzek damskich też mają więcej potencjalnych dostawców. Mogą tworzyć ciekawsze kolekcje i przedstawiać bardziej zróżnicowane oferty. Wszystko więc sprowadza się do tego, by wraz z ograniczaniem kosztów, dbać o zwiększenie różnorodności. To się udaje, dzięki czemu bluzki damskie, które na chwilę mocno straciły na popularności choćby na rzecz koszulek i sukienek, dziś znów są podstawą większości stylizacji na te poważniejsze okazje, a coraz częściej też ubioru na co dzień.

Zobacz również: Bluzy damskie