Producent spódniczek damskich. Import. Sprzedaż hurtowa.

Filtruj

Wyświetlanie jednego wyniku

Spódniczki damskie. Mimo rosnącej popularności spodni, marynarek, kombinezonów i zwyczajnych t-shirtów odzieżowym symbolem kobiecości pozostaje spódniczka. Dostępność nie setek, ale tysięcy różnych wzorów i fasonów sprawia, że ten pozornie prosty element garderoby można dobrać do każdej figury i na każdą okazję, jeśli się wie, czego szukać.

Spódniczki damskie – dla wszystkich!

Jedną z największych zalet spódnic jest to, że już krótki przegląd ofert producentów pozwala dobrać odzież idealną do każdej figury. Poradniki mówiące o tym, jaką spódniczkę dopasować do gruszki, jaką do klepsydry, jabłka, kolumny i każdej innej figury, zostały powielone już setki razy, a i tak nie uwzględniają wszystkich dostępnych krojów i fasonów. Długie, krótkie, rozkloszowane, wąskie, symetryczne lub asymetryczne, jednokolorowe lub wzorzyste – spódnice różnią się między sobą tak bardzo, jak prawdopodobnie żaden inny element stroju. Każda hurtownia spódnic ma w ciągłej sprzedaży kilkadziesiąt, kilkaset albo nawet kilka tysięcy różnych wzorów, importerzy spódnic muszą ograniczać wybór, bo nie byliby w stanie sprowadzić wszystkiego, a producenci spódnic wymyślają w każdym sezonie nowe projekty, które w mniejszym lub większym stopniu różnią się od wszystkich znanych z poprzednich sezonów.

Na każdą okazję? Tak, jeśli dobrze wybierzesz!

Latem słowo spódniczka wywołuje skojarzenia głównie z seksowną wersją mini, ale spódnice można nosić też zimą. Inny krój i grubszy materiał zapewniają całkiem niezły komfort nawet w chłodnej porze roku. Co więcej, o ile krótkie spódniczki kojarzyć się powinny raczej z casualowym i swobodnym ubiorem, to już wersje midi i długie stanowią zręb wielu biznesowych i eleganckich kolekcji. Spódnice o prostym kształcie często są też elementami najpoważniejszych biznesowych stylizacji, natomiast te dłuższe i bardziej fantazyjne świetnie sprawdzają się do biura, gdzie nie można ubrać się zupełnie dowolnie, ale jednak ma się ochotę zaznaczyć swój styl.

Spódniczka będzie też dobrym wyborem na wesele – zamiast sukienki wystarczy ubrać odpowiednio dobraną, elegancką spódnicę i dopracowaną bluzkę, a całość będzie wyglądała naprawdę bardzo efektownie i nawet jeśli przy okazji złamiesz konwenanse, to nikt nie będzie mógł ci niczego zarzucić. Hurtownie spódnic damskich od paru sezonów coraz chętnie sprzedają właśnie takie eleganckie spódnice – poza wzorami młodzieżowymi i typową mini to właśnie one sprzedają się najlepiej.

Zmiana profilu produkcji

Do niedawna spódnice były dość nudne: jeansowe albo z różnych czarnych tkanin, rzadziej jednobarwne, a jeśli kwieciste, to prawie zawsze długie. To wszystko było dość przewidywalne, ale dziś producenci spódnic nareszcie przełamali stagnację. Z jednej strony odczarowane zostały bagatelizowane wersje midi i maxi, a z drugiej wreszcie pojawiły się pogodniejsze, kolorowe, wzorzyste materiały. Również w ofertach importerów spódnic widać to coraz wyraźniej – sprowadzają oni takie modele, które jeszcze parę lat temu nikogo by nie zainteresowały, a na ulicy wzbudzałyby tylko dziwne spojrzenia. W obecnej sytuacji jednak znalezienie doskonałej spódnicy jest bardzo łatwe.

Można kierować się krojem, kolorem, wzorem, fakturą materiału, a nawet marką producenta, choć akurat to ostatnie kryterium nie jest szczególnie udane, jako że często najciekawsze produkty mają metki mniej znanych marek. Niestety – w świecie zdominowanym przez sieciówki odzieżowe i ich raczej nudne koncepcje projektowe, mniejsze firmy mogą się przebić jedynie dopracowanymi projektami, a o to trudno. Na szczęście, jeśli poświęci się kilka chwil, to można znaleźć firmowy sklep jednego z polskich producentów spódnic albo punkt sprzedaży sprawdzonego importera. Tam nie powinno być problemu ze znalezieniem fajnej spódnicy do pracy, na zabawę, na co dzień albo jakiejś bardziej uniwersalnej.

Złudna prostota

Jednym z powodów, dla których spódnice przez czas jakiś traciły popularność, było błędne przekonanie, że ich projekty są zawsze nudne. Nie. Dziś zmieniają się nie tylko fasony, ale też całe koncepcje projektowe. Do spódnic wszywa się kieszenie, wstawki z innego materiału, dodatkowe pasy dekoracyjne albo inne ozdobne elementy. Do podstawowego projektu spódnicy można dołączyć niemal wszystko, dlatego dziś to, co oferują hurtownie spódnic, może zadowolić nawet najbardziej wybredne klientki.

Wybór jest olbrzymi i przy wyborze można kierować się dowolnymi walorami funkcjonalnymi lub estetycznymi. Co więcej, takie dekory pojawiają się też w spódniczkach damskich z niższych pólek cenowych. Niestety obniżenie ceny czasem idzie w parze z obniżeniem jakości. A to zawsze kiepski prognostyk, niemniej jednak na pewno nie można powiedzieć, że wszystkie spódnice są do siebie podobne. Prawdopodobnie żaden inny element kobiecej garderoby nie doczekał się tak wielu wersji, wariantów i projektów jak właśnie spódnice i warto to wykorzystać, szukając takich, które idealnie oddają Twoją osobowość, charakter i nastrój.

Zobacz również: Spodnie damskie